Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Tomasz Jarzębowski - fot. Piotr Galas
Tomasz Jarzębowski - fot. Piotr Galas
Sobota, 25 kwietnia 2009 r. godz. 15:02

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Osiemnastka na mecz z Lechem. Kontuzja "Jarzy"

źródło: legia.com

Pechowo zakończył się ostatni trening przed jutrzejszym meczem dla Tomasza Jarzębowskiego. Po jednym ze starć z kolegą z drużyny, "Jarza" długo nie podnosił się z murawy. Opuścił boisko dopiero w asyście doktora Machowskiego i masażysty Jerzego Somowa. Wstępna diagnoza, to odnowienie się urazu z meczu z Piastem Gliwice. Prawdopodobnym zastępca Jarzębowskiego będzie Ariel Borysiuk.

Osiemnastka na mecz z Lechem przedstawia się następująco:
Jan Mucha, Wojciech Skaba - Inaki Astiz, Dickson Choto, Inaki Descarga, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Jakub Rzeźniczak - Ariel Borysiuk, Piotr Giza, Roger Guerreiro, Maciej Iwański, Krzysztof Ostrowski, Miroslav Radović, Piotr Rocki, Maciej Rybus - Takesure Chinyama, Kamil MajkowskiZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!