Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Niedziela, 26 kwietnia 2009 r. godz. 10:08

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Odbiór biletów na mecz z Lechem od 12:30

Mishka, źródło: KP Legia Warszawa

Informujemy wszystkich kibiców, że bilety na mecz z Lechem Poznań zakupione przez Internet można odbierać dzisiaj od godziny 12:30. W celu zapewnienia większego komfortu zapraszamy kibiców, których nazwiska zaczynają się od liter A do Ł, do kasy numer 1, a pozostałych do kasy numer 2. Do odbioru biletu wystarczy dokument tożsamości ze zdjęciem, karta kibica lub wydrukowane potwierdzenie zakupu biletu.

Uwaga: W związku z tym, że zdecydowana większość biletów została zakupiona przez Internet, należy spodziewać się bardzo dużych kolejek przed kasami bezpośrednio przed meczem. Zachęcamy więc do wcześniejszego przyjścia. Wejście na stadion możliwe będzie od godz. 15:00.


przeczytaj więcej o: ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!