REKLAMA
REKLAMA

Beenhakker: Roger najlepszym piłkarzem meczu

Bodziach, źródło: sport.pl - Wiadomość archiwalna

Selekcjoner reprezentacji Polski Leo Beenhakker na żywo oglądał wczorajsze spotkanie Legii z Lechem. Holender nie jest zachwycony poziomem meczu. "To nie był wielki mecz, ale dzięki niemu końcówka ligi zapowiada się fascynująco. W pierwszej połowie dominowała Legia. Świetnie radziła sobie zwłaszcza w środku boiska. Zupełnie odcięła Roberta Lewandowskiego od podań. Pierwsze dostał chyba w 20. minucie. W porównaniu z innymi meczami, które widziałem Lech grał bardzo słabo. Nie potrafię tego wyjaśnić. W drugiej prezentował się lepiej, a Legia się cofnęła" - mówi Beenhakker.

Zdaniem selekcjonera najlepszym graczem spotkania był Roger Guerreiro. "W pierwszej połowie był bardzo aktywny w obronie i ataku. W drugiej zareagował tak jak drużyna. Ale biorąc pod uwagę całe spotkanie nie było lepszego" - mówi Leo, który nie chce mówić kto jest jego faworytem do mistrzostwa. "Na to pytanie odpowiedzieć nie mogę. Komuś mogłoby się to nie spodobać" - mówi.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.