ME: Lech 1-1 Legia

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Spotkanie Młodej Ekstraklasy pomiędzy Lechem a Legią zakończyło się takim samym rezultatem jak wczorajszy mecz pierwszych zespołów. W meczu rozegranym we Wronkach Lech zremisował z Legią 1-1. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. W pierwszym składzie Legii wystąpiło pięciu zawodników z pierwszej drużyny. Niestety w czasie spotkania Sebastian Szałachowski, który po raz pierwszy w obecnej rundzie wybiegł na plac gry (na własną prośbę) doznał kontuzji.

Legia objęła prowadzenie w 65 minucie po strzale Łukasza Małkowskiego. Wyrównał w 83 minucie Jacek Kadziński.
Legioniści po 25. kolejkach Młodej Ekstraklasy zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Kolejne spotkanie podopieczni Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika zagrają w niedzielę w Łodzi.

Młody Lech 1-1 (0-0) Młoda Legia
0-1 65 min. Łukasz Małkowski
1-1 83 min. Jacek Kadziński

Żółte kartki: Kucharski, Białożyt (Lech) – Zbozień, Jezierski (Legia)
Czerwona kartka: 33' Łoziński (Lech)

Lech: Jasmin Buric – Dawid Łoziński, Paweł Przybylski, Dawid Kucharski, Radosław Jasiński – Mikołaj Wicberger (72. Kamil Drygas), Gordan Golik, Łukasz Kowalski (46. Jacek Kadziński) – Piotr Wrzeszcz (72. Patryk Walasek), Maciej Kononowicz (72. Jakub Ciechanowski), Łukasz Białożyt.

Legia: Konstantin Machnowskij – Damian Zbozień, Maciej Świdzikowski, Pance Kumbev (46. Tomasz Lewandowski), Maciej Tomczyk – Sebastian Szałachowski (25. Damian Łanucha), Adam Banasiak (90. Rafał Zaborowski), Patryk Koziara, Daniel Jezierski (46. Łukasz Małkowski) – Adrian Paluchowski (46. Jakub Kosecki), Maciej Górski (70. Patryk Kamiński).