ME: ŁKS 0-2 Legia

Raffi, źródło: lkslodz.pl - Wiadomość archiwalna

Podopieczni trenerów Piotra Strejlaua i Dariusza Banasika wydłużyli serię meczów bez porażki do siedmiu. W rozegranym w czwartkowe popołudnie meczu 26. kolejki ME legioniści pokonali w Łodzi 2-0 drużynę ŁKS-u. Prowadzenie dał legionistom w 16. minucie Damian Zbozień, skutecznie egzekwując rzut karny. Na 2-0 podwyższył kilka minut przed przerwą Łukasz Małkowski. Mimo licznych okazji do podwyższenia rezultatu ten sam wynik utrzymał się do końca spotkania i trzy punkty zasłużenie pojechały do Warszawy.
W tabeli Młodej Ekstraklasy legioniści zajmują obecnie 6. lokatę (z tym samym dorobkiem 37 punktów, co czwarta Wisła), jednak rozegrali o jeden mecz więcej niż pozostałe zespoły z czołówki. Ostatnią porażkę ponieśli 14 marca.

ŁKS Łódź ME 0-2 (0-2) Legia Warszawa ME