REKLAMA

Fanklubowy rekord na meczu Wisła - Legia

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Jak już wcześniej informowaliśmy niedzielne spotkanie Wisły z Legią obejrzy komplet widzów. Sprzedaż wejściówek na niedzielne spotkanie trwała zaledwie 6 godzin i to tylko dlatego, że... przy Reymonta doszło do półgodzinnej awarii komputerów. Spotkanie lidera z wiceliderem obejrzy ponad 15,5 tysięca kibiców, którzy zajmą miejsca za obiema bramkami (D i E) oraz na trybunie bocznej (A i B). Druga trybuna wzdłuż boiska (C), ze względu na budowę, jest wyłączona z użytku. Wiadomo też, że niedzielne spotkanie będzie rekordowym pod względem liczebności na trybunach wiślackich fan-klubów.

Wisła od dłuższego czasu współpracuje ze swoimi FC i efektem tego jest aż 2131 sprzedanych wejściówek dla kibiców zrzeszonych w fanklubach "Białej Gwiazdy".

Dla porównania na wiosennym meczu Legia - Lech, obecne były jedynie fankluby Legii z Bartoszyc i Kadzidła.

Na niedzielny mecz Wisły z Legią, grupa Ultra Wisła przygotowała 6 tysięcy czerwonych koszulek z białą gwiadą na piersi. Jednakowe koszulki rozdawane będą wszystkim kibicom z młyna (sektor D). Ponadto krakowscy kibice w czasie spotkania zbierać będą pieniądze na "ugoszczenie" kibiców Śląska Wrocław.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.