ME: Legia 1-1 Wisła

Bodziach, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś na bocznym boisku przy Łazienkowskiej meczu Młodej Ekstraklasy, piłkarze Legii zremisowali z Wisłą Kraków 1-1. Prowadzenie objęli goście w 30 minucie po trafieniu Daniela Bruda. Wyrównał 10 minut po przerwie Maciej Górski. 90 minut na boisku przebywał Adrian Paluchowski, który nie znalazł się w kadrze meczowej na wczorajsze spotkanie pierwszej drużyny.

Młoda Legia 1-1 (0-1) Młoda Wisła
0-1 30 min. Daniel Brud
1-1 55 min. Maciej Górski

Młoda Legia: Machnowskyj – Tomczyk, Lewandowski, Świdzikowski, Zaborowski – Małkowski (21. Górski), Łanucha (46. Barski), Koziara, Jezierski (46. Wasikowski) – Paluchowski, Kosecki

Młoda Wisła: Cebanu – Krasnodębski, Zalewski (64. Jania), Darda, Cygal – Jeleń (82. Rado), Kozieł, Mączyński, Janik – Batko (64. Leszczak), Brud

Żółte kartki: Lewandowski (Legia) – Cygal (Wisła)