Boks: Legioniści powołani do kadry. Bez medali w Grudziądzu

Kras, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W Międzynarodowym Turnieju bokserskim im. Ryszarda Redo, który odbył się w Grudziądzu, wystartowali dwaj zawodnicy sekcji bokserskiej CWKS Legia: Piotr Witczak (kat. 81 kg), wychowanek trenera Petricha oraz Wiktor Perczyński (kat. 75 kg) podopieczny Kazimierza Szczerby. W swojej pierwszej walce Perczyński pokonał Marcina Mrugowskiego w stosunku 9-1, natomiast swoją drugą walkę Wiktor niestety przegrał z reprezentantem Francji. Pechowo zawody rozpoczął natomiast Witczak, który przegrał swoją pierwszą walkę 4-2 z Michałem Borucem.
Mimo porażki pięściarzy CWKS Legia reprezentacja Polski z dorobkiem 3 złotych, 3 srebrnych oraz 13 brązowych medali zwyciężyła w klasyfikacji drużynowej.

Na zgrupowanie szkoleniowe kadetów przygotowujące do startu w Mistrzostwach Świata Juniorów (15-16 lat) w Erewaniu, powołanie otrzymali dwaj bokserzy Legii - Konrad Dąbrowski i Rafał Perczyński.