Grzegorz Bronowicki latem wróci do Polski. Prawdopodobnie do Śląska Wrocław - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Bronowicki wróci do Polski. Legia niezainteresowana

Bodziach, źródło: sportowefakty.pl / własne - Wiadomość archiwalna

Grzegorz Bronowicki, były obrońca Legii, a obecnie Crvenej Zvezdy Belgrad ma w czerwcu podpisać umowę z jednym z klubów polskiej ekstraklasy. O pozyskanie "Bronka" nie zabiega Legia. Na razie wiadomo, że najbardziej zaawansowane rozmowy z zawodnikiem prowadzi Śląsk Wrocław. Za Bronowickiego nie trzeba płacić kwoty odstępnego, bowiem ten rozwiąże kontrakt z klubem z Belgradu (Crvena Zvezda od kilku miesięcy zalega piłkarzom z wypłatami). "Konkretnych ofert jeszcze nie ma, ale są zapytania. Wiele wskazuje na to, że Grzesiek wróci do Polski. Dziś to chyba najlepsze wyjście dla jego kariery" - mówi menedżer zawodnika, Mariusz Piekarski.

Grzegorz Bronowicki odszedł z warszawskiego klubu na początku sezonu 2007/08. Wówczas zawodnik rozegrał jedynie 45 minut przeciwko Vetrze Wilno i przeniósł się do Belgradu. W Legii spędził półtora sezonu.

Legia przed paroma laty sprowadziła Bronowickiego za 100 tysięcy euro, a półtora roku później sprzedała go za milion euro.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.