Rok temu Legia zagrała w UhrenCup - fot. Tomek Janus
REKLAMA
REKLAMA

Żegnają piłkarzy i szykują sparingi

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Powoli zaczynają się krystalizować plany Legii na letni okres przygotowawczy przed sezonem 2009/2010. Jednak nie wszystkie szczegóły zostały jeszcze ustalone. "Nie mamy jeszcze dokładnych planów sparingowych. Na razie dogadujemy się z jedną drużyną ukraińską i zespołami, które zaczną sezon wcześniej, bo grają w pucharach. Faktem jest jednak, że wiele drużyn jest wówczas na wakacjach" - informuje Jan Urban, dodając, że przed nowym sezonem z Legią pożegna się kilku piłkarzy.
"Części z nich kończą się kontrakty. Inni będą mogli szukać sobie nowych pracodawców" - mówi lakonicznie trener, nie chcąc podać nazwisk zawodników, o których chodzi. W mediach pojawiły się już informacje, że w Legii nie zagra już Piotr Rocki i Tito. Jeszcze w kwietniu odejście z Łazienkowskiej zapowiadał Pance Kumbev. "Zawodnicy, którym podziękujemy za grę już o tym wiedzą" - ucina spekulacje szkoleniowiec Legii.

Zmianie może też ulec termin zgrupowania w Grodzisku Wielkopolskim. Legia planuje również wyjazd na turniej do Szwajcarii. "Faktycznie jest taki pomysł. Na razie nie mamy jednak jeszcze tego pewnego na 100-procent, a rozmowy z organizatorami wciąż trwają" - mówi Urban. Rok temu legioniści w Szwajcarii wystąpili w turnieju UhrenCup, zajmując w nim ostatnie miejsce.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.