RPA 1-0 Polska

Reprezentacja Polski po słabym spotkaniu przegrała w Johannesburgu z RPA 0-1. Jedyna bramka meczu padła już w szóstej minucie gry po trafieniu Fanteniego. Na boisku pojawiło się trzech zawodników Legii, w tym dwóch - Jakub Rzeźniczak i Roger, w pierwszym składzie. Obaj legioniści zagrali 90 minut, a ponadto w 59. minucie na placu gry pojawił się Marcin Komorowski, który zmienił Jakuba Wilka. Roger mógł zdobyć wyrównującą bramkę 5 minut po przerwie, ale jego strzał z 20 metrów obronił bramkarz RPA.

Skład reprezentacji Polski: Łukasz Załuska - Jakub Rzeźniczak, Bartosz Bosacki, Michał Żewłakow, Jacek Krzynówek - Sławomir Peszko (46. Marek Saganowski), Dariusz Dudka (79. Dawid Janczyk), Rafał Murawski (60. Łukasz Trałka), Roger Guerreiro, Jakub Wilk (59. Marcin Komorowski) - Robert Lewandowski.