REKLAMA
REKLAMA

Są oferty na Rogera i Muchę

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Jak informuje dzisiejsza Gazeta Wyborcza, na Łazienkowskiej pojawiła się oferta kupna Jana Muchy. Ta pochodzi z ligi francuskiej. Warunki odejścia z Legii negocjuje również menedżer Rogera Guerreiro. Pomocnikiem Legii zainteresowane są kluby z Francji i Grecji. "Z piątki najlepszych zawodników drużyny, czyli Muchy, Iwańskiego, Astiza, Choto i Chinyamy, będzie mógł odejść najwyżej jeden. Który? Kto pierwszy, ten lepszy. Na razie nikt oprócz Muchy ofert nie ma, a my przesadnie nie dbamy o to, żeby się pojawiały" - mówią na Łazienkowskiej.


Mucha ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z Legią, ale jak informuje Gazeta jego odejście na razie jest mało prawdopodobne. Choć słowacki golkiper wart jest około 1,5 mln euro, Legia może zarobić na nim zaledwie 1/3 tej kwoty. Wszystko za sprawą krótkiej umowy z warszawskim klubem. Legia co prawda chciałaby ją przedłużyć, ale czy do tego dojdzie dowiemy się najwcześniej pod koniec miesiąca.

Podobno w końcu pojawiły się oferty na kupno Rogera. Zainteresowane pozyskaniem Brazylijczyka są kluby z Grecji i Francji. Legia chce, by zainteresowani najpierw doszli do porozumienia z zawodnikiem, a dopiero później negocjowali z Legią. Wydaje się jednak, że kwota 400 tysięcy euro (a tyle Legia chce dostać za reprezentanta Polski), nie będzie stanowiła żadnej przeszkody dla potencjalnych nabywców Rogera.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.