Wojciech Trochim trenuje z pierwszym zespołem Legii - fot. Hagi
REKLAMA

Trochim wrócił z wypożyczenia

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Nie tylko trzech zawodników Młodej Legii (Jakub Kosecki, Adam Banasiak i Maciej Górski) wraz z tym tygodniem rozpoczęło treningi z pierwszą drużyną Legii w Mirkowie. W zajęciach bierze również udział Wojciech Trochim, który ostatni sezon spędził na wypożyczeniu do I-ligowego Dolcanu Ząbki. Na zapleczu ekstraklasy 20-letni pomocnik urodzony w Mińsku Mazowieckim rozegrał 27 spotkań, w których strzelił jedną bramkę. Wcześniej Trochim zaliczył trzy występy w pierwszej drużynie Legii - jeden w lidze (6 minut w Sosnowcu) i dwa w rozgrywkach Pucharu Ekstraklasy. W Młodej Ekstraklasie Trochim zagrał 20 meczów, w których strzelił 7 bramek. Teraz dostanie szansę przekonania do swoich umiejętności sztabu szkoleniowego Legii.

Trochim na pewno pojedzie z Legią na obóz przygotowawczy do Austrii. Od "stanu posiadania" Legii, czyli ew. transferów do i z klubu, a także, a może przede wszystkim prezentowanej formy w najbliższych dniach, zależeć będzie czy zawodnik w rundzie jesiennej załapie się do kadry pierwszego zespołu, czy ponownie zostanie wypożyczony.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.