Nadal nie wiadomo, czy Roger zostanie w Legii na kolejny sezon - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Menedżer Rogera szuka mu klubu w Europie

Bodziach i Hagi - Wiadomość archiwalna

Roger Guerreiro przebywa obecnie na urlopie i do drużyny dołączy dopiero w poniedziałek. Dwa dni później Brazylijczyk prawdopodobnie wyjedzie z Legią na zgrupowanie do Austrii. Cały czas nie jest jednak pewne, że reprezentant Polski w rundzie jesiennej występować będzie w Legii. "Mam stały kontakt z menedżerem Rogera i nie ukrywam, że on stoi na stanowisku, że dobrze by było, gdyby Roger nas opuścił" - mówi Mirosław Trzeciak, dyrektor sportowy klubu.

"Ostatnio wziął od nas kilka pełnomocnictw na różne kluby, z różnych części Europy. Przedstawiciel Rogera twierdzi, że oferta dla Brazylijczyka pojawi się i jest tylko kwestią dni. Natomiast do nas na razie żadna oferta nie wpłynęła" - mówi Trzeciak, który dodaje, że wie również, że Guerreiro odrzucił ofertę jednego klubu.

Jeśli jednak żadna oferta na zakup pomocnika Legii nie wpłynie na Łazienkowską, prawdopodobnie wypożyczony zostanie Marcin Smoliński. "Roger przede wszystkim musiałby zmienić swoje podejście do gry w Polsce" - mówi tymczasem prezes Legii, Leszek Miklas.

Dyrektor sportowy Mirosław Trzeciak zapewnia, że Legia swojemu rozgrywającemu oferuje bardzo dobre warunki. "Stąd nie sądzę, aby to była kwestia pieniędzy, a raczej chęci sprawdzenia się w innym klubie" - dodaje Trzeciak.

Trener Urban przyznaje, że nadal nie wie co stanie się z Rogerem, ale przyznaje, że jest to gracz o nietuzinkowych umiejętnościach. "To zawodnik potrafiący zagrać jedną piłkę, która przesądza wynik meczu, co potwierdził również w minionym sezonie" - powiedział Urban.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.