Kolarstwo: Niezły występ Modzelewskiego w 47. Małopolskim Wyścigu Górskim

Łukasz Modzelewski z Legii bardzo dobrze spisał się w pierwszych dwóch etapach 47. Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Legionista na pierwszym etapie z Gdowa do Sytkowic (137 km) był dziesiąty, a na drugim (z Kalwarii Zebrzydowskiej do Świątnik Górnych, 134 km) czternasty i przed ostatnią częścią wyścigu zajmował szóste miejsce z 12 sekundową stratą do lidera. Niestety trzeciego etapu nie ukończył żaden z legionistów.

Marek Cichosz ze stratą 43 sekund na mecie pierwszego etapu był 19. Na drugim zajął dopiero 56. lokatę. Tomasz Krupiński był odpowiednio 66. i 39., a Mariusz Woźnicki 71. Adam Sznitko, Dawid Paśko nie ukończyli pierwszego etapu.

Po dwóch etapach Legia-Felt plasowała się na 9. miejscu z minutą i 28 sekundami straty do prowadzącego CK Windoord Pribram Team.

W weekend odbywały się również Mistrzostwa Polski w wyścigu ze startu wspólnego "Masters" tj. amatorów powyżej 30 roku życia. W kategorii IA tj. dla kolarzy od 30 do 39. roku życia wystartowało kilku reprezentantów Klubu Kolarskiego Legia 1928. Wyścig na dystansie 102 km wygrał Ernest Kurowski z Józefowa w czasie 02:26:44 (przeciętna prędkość 41,27 km/h). Legioniści zajęli następujące miejsca:
4. Maciej Rogulski (+1:15)
7. Artur Mioduszewski (+1:22)
14. Andrzej Jastrzębski (+1:22)
23. Marcin Michalczewski (+03:34).