Marcin Mięciel od poniedziałku na stałe wróci na Łazienkowską!
REKLAMA

Mięciel od poniedziałku legionistą!

Tomek Janus i Woytek - Wiadomość archiwalna

Marcin Mięciel rozwiązał kontrakt z VfL Bochum za porozumieniem stron i, jak informują niemieckie media, od poniedziałku zostanie zawodnikiem Legii Warszawa. "Miętowy" miał ważny jeszcze roczny kontrakt z klubem z Bochum, który gwarantował mu ok. 400 tysięcy euro rocznie. Zimą Mięciel dogadał się jednak z działaczami VfL i ci obiecali, że nie będą mu robili przeszkód, aby mógł odejść właśnie latem. W Warszawie Mięciel podpisze roczny kontrakt i zarobi około 200 tysięcy euro.

Zawodnik nie wziął udziału w pierwszym treningu niemieckiej drużyny i najprawdopodobniej po tym gdy przejdzie testy medyczne w stolicy zobaczymy go wraz z innymi z legionistami na zgrupowaniu w Austrii.

Mięciel jest zadowolony z tego, że wszystko dobrze się ułożyło. "Życzę wszystkiego najlepszego klubowi z Bochum" - powiedział zawodnik.

Mięciel zadebiutował w Legii w 1994 roku w spotkaniu z ŁKS-em Łódź i już w debiucie strzelił jednego gola. W 173 ligowych spotkaniach strzelił dl Legii 51 bramek.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.