Wzór koszulki powstańczej
REKLAMA

Koszulki PW na wieńce i znicze

RedakcjaWiadomość archiwalna>

1 sierpnia mija 65. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Kibice Legii zawsze pamiętali i pamiętać będą o tych, którzy walczyli o wolność naszego miasta, często składając w tej walce najwyższą ofiarę.
Co roku, dzięki funduszom, uzyskiwanym ze sprzedaży pamiątkowych koszulek, składane są wieńce, wiązanki i znicze w niemal wszystkich znanych nam miejscach pamięci. W tym roku został uruchomiony sklep internetowy, gdzie bez konieczności rejestrowania się, będziecie mogli zakupić okazjonalne przedmioty.

W tym roku oprócz koszulek w tradycyjnej symbolicznej cenie 44 zł, można zakupić smycze do kluczy z hasłem Better Dead Than Red.

adres sklepu: www.powstanie1944.com

Ponieważ w minionych latach zdarzały się opóźnienia przy dystrybucji koszulek (głównie z winy poczty) prosimy, by osoby które zapłaciły za koszulki z poprzednich serii, a do dzisiaj ich nie otrzymały bądź nie odebrały, zgłosiły się na specjalnie w tym celu przygotowany adres mailowy: brakkoszulki@drinkteam.lap.plJeden z wieńców złożonych przez kibiców Legii podczas uroczystości rocznicowych

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.