Maciej Iwański w akcji podczas sparingu ze Zniczem - fot. Mishka

Znicz Pruszków 1-4 Legia

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Drugi sparing tego lata legioniści rozegrali w Pruszkowie. Wojskowi wygrali 4-1. Pierwsza bramka padła już w 3 minucie a jej autorem został Sebastian Szałachowski, który wykorzystał sytuację sam na sam z Bieńkiem. W 30. minucie na 2-0 podwyższył Adrian Paluchowski, a sześć minut później trzecią bramkę dołożył Miroslav Radović. Gospodarze odpowiedzieli jeszcze przed przerwą - bramkę zdobył Chałas. Spotkanie obejrzało około 2 tysięcy kibiców. Fani ze stolicy przez 90 minut prowadzili doping.

Fotoreportaż z meczu - 55 zdjęć Mishki

Druga połowa była zdecydowanie słabsza od pierwszej, a jedyną bramkę zdobył po zamieszaniu podbramkowym i błędach obrońców Znicza Bartłomiej Grzelak.

Zapraszamy do lektury zapisu naszej relacji LIVE!.

Znicz Pruszków 1-4 (1-3) Legia Warszawa
0-1 - 3 min. Szałachowski
0-2 - 30 min. Paluchowski
0-3 - 36 min. Radović
1-3 - 39 min. Chałas
1-4 - 56 min. Grzelak

Skład Znicza: Bieniek (46' Żukowski) - Maciej Rybaczuk (62' Jędrzejczyk), Ptaszyński, Midzierski (46' Klepczarek), Januszewski (46' Musuła) - Mikołaj Rybaczuk (62' Kucharski), Osoliński, Ekwueme (76' Alancewicz), Kaczmarek (76' Herman) - Feliksiak (46' Kowalczyk), Chałas (62' Kasztelan)

Skład Legii: Machnowskij (46' Skaba) - Szala (72' Koziara), Astiz (72' Świdzikowski), Choto (46' Jędrzejczyk), Kiełbowicz (72' Banasiak) - Radović (63' Majkowski), Iwański (63' Ekwueme), Giza (72' Trochim), Szałachowski (46' Grzelak), Smoliński (46' Ostrowski) - Paluchowski (63' Górski)