Piotr Giza z radości atakuje Jana Muchę po obronionym przez bramkarza rzucie karnym - fot. turi
REKLAMA
REKLAMA

Mucha dał swojej drużynie zwycięstwo

turi - Wiadomość archiwalna

Piłkarze, którzy grali z Varteksem, dostali wolne popołudnie. Reszta wraz ze sztabem szkoleniowym wyruszyła na trening do Jennersdorfu. Osobno trenował tylko Jakub Kosecki, którego jeszcze boli kolano. Niestety, do kontuzjowanych dołączył Kamil Majkowski, który w meczu z Varteksem skręcił kostkę. "Wygląda na to, że mogę do końca grupowania siedzieć w pokoju" - mówił wieczorem smutny "Maja".

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć turi

Przed treningiem dziennikarze kolejny raz mieli okazję zagrać ze sztabem Legii - tym razem w siatkówkę. Składy były jednak mieszane, a w rolę nauczyciela podczas tego nieoficjalnego spotkania wcielił się sam trener Jan Urban, który udanie uczył m.in. skutecznego serwisu. "Uwaga, teraz Wlazły" - alarmował podczas własnych zagrywek. Do czołowego siatkarza chyba jednak jeszcze trochę mu brakuje :)

W Jennersdorfie ćwiczyli piłkarze, którzy jutro zagrają z Zalaegerszeg. Po rozgrzewce z piłkami pod okiem Jacka Magiery, przyszedł czas na strzały. Na posterunku stał jednak Jano Mucha, który rzadko przepuszczał strzały kolegów. Ci próbowali więc sobie odbić niepowodzenia podczas szybkiej gierki na skróconym polu. Kiedy Jan Urban gwizdnął po raz ostatni, Żółci remisowali z Pomarańczowymi 3-3 i o wyniku miała rozstrzygnąć seria rzutów karnych. W niej w ostatniej, decydującej kolejce, stanęli oko w oko nasi bramkarze. "Muszkin" bezbłędnie wyczuł Skabę i zdobył gola, a chwilę później wybronił strzał kolegi po fachu. Żółci mogli cieszyć się ze zwycięstwa.

Jutrzejszy sparing z węgierskim Zalaegerszeg rozpocznie się o godzinie 18:30.

Fotoreportaż z treningu - 28 zdjęć turi

fot. turi
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.