Czy Takesure Chinyama przeniesie się do Turcji? - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Trabzonspor chce Chinyamę

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Jak informują tureckie media Trabzonspor chce pozyskać najskuteczniejszego strzelca Legii Takesure Chinyamę. Już wczoraj w Warszawie miał pojawić się przedstawiciel tureckiego zespołu Mahmut Aksu. Celem jego wizyty były negocjacje w sprawie przenosin "Tejksia" do Trabzonsporu. Zdaniem tureckich mediów napastnik z Zimbabwe wywarł dobre wrażenie na wysłannikach Trabzonsporu i obie strony są bliskie sfinalizowania transferu.
Chinyama, choć nieraz razi nieskutecznością, w sezonie 2008/2009 zdobył dla Legii 19 bramek i razem z Pawłem Brożkiem został królem strzelców ekstraklasy. W maju "Czini" nabawił się jednak kontuzji i nie pojechał z Legią na zgrupowanie w Austrii.

Po ewentualnym odejściu Chinyamy w ataku Legii mogliby grać Bartłomiej Grzelak, Sebastian Szałachowski, Marcin Mięciel, Adrian Paluchowski lub Kamil Majkowski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.