Fani Legii w tym roku zapalą znicze w 250 miejscach pamięci - fot. LegiaLive!
REKLAMA

W weekend rozdawanie zniczy na 65. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii Warszawa już od wielu lat biorą czynnie udział w upamiętnieniu kolejnych rocznic wybuchu Powstania Warszawskiego. Jednym z najbardziej charakterystycznych akcentów widocznych w tych dniach na warszawskich ulicach, grobach i pamiątkowych tablicach, są unikalne i własnoręcznie wykonane przez kibiców znicze w kształcie herbu naszego ukochanego klubu.
Zapalamy je wszędzie tam, gdzie przelana została krew w czasie Powstania. W kolejnych latach było to ponad sto miejsc na mapie całej Warszawy. Na 65 rocznicę grupa Old Fashion Man Club postanowiła zawiesić poprzeczkę jeszcze wyżej. Opracowana została lista z udokumentowanymi 250 miejscami pamięci!

Również i w tym roku znicze będą rozdawane wszystkim chętnym kibicom. Każda ze zgłaszających się osób otrzyma precyzyjne namiary wybranego miejsca, przy którym będzie chciała zapalić znicz 1 sierpnia.

Wystarczy że zgłosicie się do po ich odbiór do siedziby SKLW w najbliższy weekend. Zachęcamy więc gorąco wszystkich do czynnego udziału w obchodach i do złożenia 1 sierpnia symbolicznego hołdu Bohaterom zarówno w imieniu swoim jak i ogół kibiców Legii Warszawa.

Rozdawanie zniczy odbędzie się w siedzibie SKLW, ul. Łazienkowska 1-3, w dniach:
- 24.07 piątek w godzinach 15-19
- 25.07 sobota w godz. 12-16
- 26.07 niedziela w godz. 12-16

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.