W ten sposób Sebastian Szałachowski strzelił gola Olimpi Rustawi - fot. Piotr Galas

Olimpi Rustawi 0-1 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa pokonała w Gruzji zespół Olimpi Rustawi 1-0. Jedna bramka padła już w 8. minucie a jej autorem był Sebastian Szałachowski, który wykorzystał podanie Piotra Gizy. Za Legią do Gruzji dotarła kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców, którzy dopingowali zespół przez pełne 90 minut. Fani odpalili kilka rac, a po meczu piłkarze podziękowali im za doping. Jeszcze dziś Legia pozna rywala w kolejnej rundzie Ligi Europy - będzie nim Broendby Kopenhaga.

Gospodarze w drugiej połowie starali się zdobyć honorowego gola, ale dobrze w bramce spisywał się Jan Mucha. Dziesięć minut przed końcem Jonatas trafił po dośrodkowaniu w słupek bramki strzeżonej przez legionistów.

Mimo naszych największych starań liczba osób chcących czytać naszą relację LIVE! przekroczyła możliwości naszego serwera. Możemy jedynie przeprosić za tą sytuację.

Olimpi Rustawi 0-1 (0-1) Legia Warszawa
1-0 - 8 min. Sebastian Szałachowski

Olimpi: Alawidze - Gongadze (46' Jeronimo), Maczawariani, Alex, Gilauri - Seturidze, Dobrowolski, Choco, Babunaszwili - Aquino - Jonatas
Legia: Mucha - Szala, Choto (81' RZeźniczak), Astiz, Kiełbowicz - Ostrowski, Giza, Iwański, Rybus - Szałachowski (67' Borysiuk) - Paluchowski (59' Mięciel)

sędzia: Bernhard Brugger (Austria)