REKLAMA

Edson wraca do Polski

źródło: Przegląd Sportowy/własne - Wiadomość archiwalna

Doskonale znany z występów w Legii Warszawa Brazylijczyk Edson da Silva, znów może zagrać w polskiej Ekstraklasie. Przebojowy pomocnik nie ma zamiaru jednak wracać na Łazienkowską. Jak informuje "Przegląd Sportowy" Edson jest bliski podpisania kontraktu z Koroną Kielce. Przejście zawodnika do Korony miało być uzależnione od tego czy kielczanie będą występować w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jest to już niemal pewne i Edson już wkrótce powinien założyć koszulkę w złocisto-krwiste pasy.

Do tej pory Edson w Polsce występował tylko w barwach Legii. W 2006 r. zdobył z "wojskowymi" tytuł mistrza Polski. Po rundzie jesiennej poprzedniego Brazylijczyk pożegnał się z Warszwą i przeniósł do Clube Náutico Capibaribe. Tam jednak odnowiła mu się kontuzja czworogłowego uda. Ostatnio Edson był na testach w cypryjskim Ermis Aradippou.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.