Wojciech Skaba - fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA

Skaba w poniedziałek podpisze umowę z Polonią Bytom

Bodziach, źródło: sportslaski.pl - Wiadomość archiwalna

Wojciech Skaba w poniedziałek oficjalnie zostanie zawodnikiem Polonii Bytom. Drugi bramkarz Legii zostanie wypożyczony do klubu z Bytomia na rok. Skaba wczoraj zagrał 45 minut w sparingu Legii z Koroną, a bezpośrednio po nim pojechał na Górny Śląsk, gdzie dziś wystąpił w sparingu Polonii z Podbeskidziem (również 45 minut). "Po meczu w Kielcach spakowałem się i przyjechałem na Śląsk. W drodze do Bytomia dowiedziałem się, że kluby doszły do porozumienia.
Z Polonią byłem już wcześniej dogadany i czekałem tylko na akceptację ze stolicy. Spędziłem tam sporo czasu, ale jako rezerwowy.
Czas najwyższy na grę w podstawowym składzie, a tu szanse na bycie numerem "jeden" są większe. Zatęskniłem również za rodziną, dlatego cieszę się z powrotu na południe Polski" - mówi Skaba.

"Papiery czekają. W poniedziałek Wojtek złoży podpis i wszelkie formalności będą załatwione" - cieszy się Jurij Szatałow, trener Polonii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.