REKLAMA

Tenis: Ania Hertel wygrała Akuna-TF-Uniqua Tour w Czechach

Bochen - Wiadomość archiwalna

W niedzielę utalentowana tenisistka Legii sprawiła nie lada sensację na turnieju z cyklu Akuna-TF-Uniqua Tour, który rozegrano w Czechach. Ania Hertel pojechała na turniej najmłodszej kategorii wiekowej po doświadczenie, a wróciła... z pucharem! Nasza zawodniczka, która pokonała najlepsze czeskie tenisistki, okrzyknięta została rewelacją turnieju i zasłużenie wygrała cały turniej. W finale Ania pokonała nadzieję czeskiego tenisa, Berankovą.

Tymczasem w rozgrywanych w Częstochowie Mistrzostwach Polski, miłą niespodziankę sprawił nam Tomek Olfans, który dotarł aż do finału. Tomek, który do treningów wrócił po ciężkiej kontuzji, bardzo szybko doszedł do formy. W półfinale Tomek wygrał z innym legionistą, Wojtkiem Lutkowskim.

Już we wrześniu odbędą się finały drużynowych Mistrzostw Polski, na które legioniści pojadą w roli faworytów, a Wojciech Lutkowski, Piotr Gadomski, Tomasz Olfans i Krzyszfot Bartosiewicz będą mogli udowodnić kolejny raz, kto jest najlepszy w kraju...

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.