REKLAMA
REKLAMA

Programy o Legii w TVN Warszawa i RDC

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Wczoraj na antenie TVN Warszawa wyemitowany został pierwszy odcinek magazynu poświęconego Legii "Nasza Legia". Teraz już co tydzień, w każdy poniedziałek o 21:55 będzie można obejrzeć trwający ok. 15 minut materiał poświęcony Legii. To druga inicjatywa należącej do Grupy ITI telewizji na przybliżanie kibicom tego co dzieje się w drużynie z Łazienkowskiej. Wcześniej na kanale nSport rozpoczęto emisję programu "Stawka większa niż mecz".

W pierwszym programie na antenie TVN Warszawa kibice mogli zobaczyć materiał poświęcony przygotowaniom drużyny do nowego sezonu, część bramek ze spotkań sparingowych oraz tych z meczów z Olimpi Rustawi. Ponadto w materiale pokazano wszystkie bramki strzelone przez Młode Wilki 1992 na turnieju finałowym MP Juniorów Młodszych oraz pomeczową radość naszej młodzieży. Za tydzień w magazynie znajdzie się materiał poświęcony meczom Legii w Kopenhadze i inauguracji ligowych rozgrywek.

Także wczoraj zainaugurował program poświęcony Legii na antenie Radia dla Ciebie. Magazyn "Legia" rozpoczał się o godzinie 20:10 i będzie to już stała pora programu. Gościem pierwszej audycji w RDC był trener Jan Urban. W Warszawie stacji można słuchać na 101 MHz oraz przez Internet.

Programy o Legii:

Radio dla Ciebie - poniedziałek, g.20:10
TVN Warszawa - poniedziałek, g.21:55
nSport - Stawka większa niż mecz, poniedziałek-piątek g.10:05 i 18:00, sobota 18:05, niedziela 12:05 i 18:05 (powtórki)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.