Dziś ogłoszono przetarg na II etap budowy kortów Legii - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszono przetarg na budowę kortów Legii

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Dziś przed południem ogłoszony został przetarg na II etap budowy kortów Legii przy ulicy Myśliwieckiej. Wartość zamówienia wynosi 5,15 mln euro, a wnioski można składać do końca sierpnia. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja wnętrz dwóch obiektów trybun dla widzów. W wyniku kapitalnego remontu i modernizacji funkcjonalnej i technicznej, przy Myśliwieckiej 4A ma powstać kompleks tenisowy z zapleczem socjalno-szatniowym, sklepami, pomieszczeniami klubowymi, magazynowymi i technicznymi dla urządzeń związanych z eksploatacją budynków i kortów. Powstaną również zewnętrzne schody prowadzące na trybuny A i B. Inwestycja ma zostać wykonana w ciągu 12 miesięcy. Szczegółowe informacje poniżej:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac:

- Modernizacyjnych wnętrz dwóch obiektów trybun dla widzów Klubu Tenisowego LEGIA zlokalizowanych w Warszawie przy ul. Myśliwieckiej 4A
W zakres prac wchodzi wykonanie całkowitej zmiany aranżacji wewnętrznej budynków trybun A i B wraz z wykonaniem nowego podziału użytkowego i wszystkich prac wykończeniowych z instalacjami wewnętrznymi i białym montażem
W wyniku kapitalnego remontu budynków i ich modernizacji funkcjonalnej i technicznej ma powstać kompleks tenisowy z zapleczem socjalno-szatniowym, sklepami, pomieszczeniami klubowymi, magazynowymi i technicznymi dla urządzeń związanych z eksploatacją budynków i kortów. W budynkach zlokalizowano pomieszczenia zespołu odnowy biologicznej: saunę, gabinety masażu, łaźnię parową, komorę chłodu, urządzenia do hydromasażu, salę fitness i siłownię. Zamówienie obejmuje wykonanie wszystkich wymaganych dokumentacyjnie prac budowlanych wraz z dostawą i montażem urządzeń technicznych związanych z eksploatacją budynków (bez mebli i akcesoriów takich jak: lustra, wieszaki, kosze na śmieci, mydelniczki, suszarki do rąk)
Zamówienie nie obejmuje wyposażenia pomieszczeń Fitness w urządzenia służące bezpośrednio odnowie biologicznej.

- Dobudowanie do budynku trybuny B schodów zewnętrznych żelbetowych oraz wylanie wielowarstwowych powłok chemoutwardzalnych schodów na trybunę A i B. Schody trybuny B są to obiekty mające mieścić kotłownie gazowe do ogrzewania przekryć kortów tenisowych. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie pełnego zakresu prac budowlanych (z kominami spalinowymi, czerpniami powietrza i doprowadzeniem instalacji zasilających do budynków). Obejmuje roboty wykończeniowe oraz kanały nawiewne ciepłego powietrza na terenie nieruchomości. Z zakresu prac wyłączono urządzenia technologiczne kotłowni.

- W zakresie przyłączy i sieci zewnętrznych - przyłącza w pełnym zakresie dokumentacyjnym, w tym modernizacja istniejących przyłączy wod-kan, sieć wodna i kanalizacyjna na terenie nieruchomości, elektryczna od planowanego budynku trafostacji do złącz kablowych w obiektach. Do Wykonawcy będzie należało wykonanie sieci gazowej na terenie nieruchomości wraz z podłączeniem odbiorników (kotły gazowe i kuchnia gazowa) na podstawie wykonanego przez siebie projektu. Projekt powinien być przez Wykonawcę uzgodniony w gazownią i posiadać ZUDP)

- W zakresie zagospodarowania terenu - korty tenisowe wraz z odwodnieniem i zraszaniem, chodniki, drogi wewnętrzne, droga pożarowa wraz z odwodnieniem, zieleń, ogrodzenia zewnętrzne i wewnętrzne, oświetlenie zewnętrzne, DFA, wykonanie budynku trafostacji.

- Prowadzenie przez uprawnionego archeologa nadzoru archeologicznego (badań archeologicznych) - polegających na stałym nadzorze archeologicznym przy pracach związanych z robotami ziemnymi w obrębie obszaru wpisanego do rejestru zabytków archeologicznych (osadnictwo z epoki brązu, wczesnośredniowieczne i średniowieczne) pod numerem 868-A.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.