Prace na trybunie północnej są coraz bardziej zaawansowane - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Rośnie trybuna północna

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Stadion Legii zmienia się z dnia na dzień. O zaawansowaniu prac w przerwie pomiędzy rozgrywkami fani przekonali się m.in. w trakcie meczu z Zagłębiem Lubin. Uważni kibice zauważyli częściowo rozebrane ogrodzenie, dotychczas oddzielające boisko od placu budowy, na którym w rundzie wiosennej wisiały reklamy zasłaniające budowę. Na trybunie od strony ulicy Łazienkowskiej (północna) pojawiły się betonowe podstawy trybuny dolnej (w całości) i górnej (częściowo).

Fotoreportaż z budowy - 23 zdjęcia Mishki

Panorama z cyklu "Wirtualna Łazienkowska"

Coraz bardziej zaawansowane prace prowadzone są przy studiu telewizyjnym, które powstaje pomiędzy łukiem od kanałku a trybuną Krytą. Jej kształt jest już dobrze widoczny i oczami wyobraźni można zobaczyć już teraz olbrzymią przestrzeń, która wykorzystywana będzie przez media.

Coraz bliżej końca są również prace związane z łączeniem za pomocą betonu najwyższych partii rygli, do których od dłuższego czasu prowadziły rusztowania. Tam, gdzie te prace zostały już zakończone, rusztowania są rozbierane (ostatnio trybuna północna).

Za bramką od strony trybuny południowej pojawił się pierwszy, potężny dźwigar dachowy, który już niedługo zostanie zamontowany właśnie na trybunie od strony kanałku Piaseczyńskiego.

Fotoreportaż z budowy - 23 zdjęcia Mishki
Panorama z cyklu "Wirtualna Łazienkowska"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.