Jan Urban przed meczem z Arką - fot. Mishka

Trenerzy o meczu

Woytek - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Wydaje mi się, że byliśmy drużyną, która w ciągu całego spotkania przeważała mimo że dogodnych sytuacji nie było aż tak dużo. Na pewno zabrakło nam bramki w pierwszej połowie. Gdybyśmy ją strzelili, mecz ułożyłby się inaczej, bo Arka musiałaby zagrać ofensywnie i mielibyśmy więcej okazji. Natomiast 0-0 był korzystnym wynikiem dla Arki, która się cofnęła i broniła remisu. Mecz rozstrzygnął się po stałym fragmencie gry.
Kontuzja Piotra Gizy to obecnie poważna strata. W meczu z Arką Miętowy pracował tyle ile mógł, ale nie miał za wiele sytuacji. To, że "Paluch" strzelił dwie bramki z Zagłębiem nie oznacza, że będzie grał cały czas. Wprowadzamy go spokojnie do składu. Tak samo robiliśmy z Rybusem i Borysiukiem - wydaje mi się, że taka jest kolej rzeczy.

Marek Chojnacki (trener Arki): Gratuluję Jankowi zwycięstwa. Każda porażka boli, a w szczególności z Legią i to w ostatnich minutach. Jestem zadowolony z dzisiejszej gry w defensywie, ale mam zastrzeżenia co do ofensywy. W ataku w zasadzie nie istnieliśmy i to było decydujące, bo nie mogliśmy nawiązać równorzędnej walki. Chcieliśmy szukać swoich szans w kontratakach, ale się nie udało.