REKLAMA
REKLAMA

Roger: Nigdy nie kalkuluję

Bodziach, źródło: Dziennik - Wiadomość archiwalna

Dziś w reprezentacji Polski być może zadebiutuje Ludovic Obraniak. Rozgrywający Legii i reprezentacji Polski, Roger Guerreiro nie obawia się, że mógłby stracić miejsce w składzie. "Nie sądzę, nikt mi nawet nie wspomniał, że mógłbym coś stracić. Staram się, robię swoje, gram jak najlepiej potrafię. Myślę, że nie sprawiam zawodu ani trenerowi, ani kibicom. Czuję się częścią tej drużyny, zżyłem się z tymi chłopakami.
Zresztą nie widzę żadnego problemu żebyśmy grali z Ludovikiem razem w pomocy. To może być nowa jakość tej formacji" - mówi na łamach Dziennika Roger.

Roger w ostatnim meczu ligowym nie znalazł się w wyjściowej jedenastce. "Miejsca w Legii nie straciłem. Widział pan, że grałem w pierwszym składzie pucharowego meczu z Broendby i zapewniam, że włożyłem wszystkie siły i całe serce, żeby ten mecz wygrać. Owszem, nie wyszedłem w pierwszym składzie w meczu ligowym, ale po to jest wielu zawodników w kadrze, aby trener mógł poszukać różnych rozwiązań" - mówi Brazylijczyk.

Guerreiro od dłuższego czasu mówi o odejściu do nowego klubu. Na razie jednak brakuje chętnych. Jak sam zapewnia nie stracił motywacji do gry w Warszawie. "Co innego mówić o chęci odejścia i poszukania nowych wyzwań, a co innego o znajdowaniu motywacji. Owszem, chcę odejść z Legii, ale doskonale zdaję sobie sprawę, że będzie to możliwe tylko wtedy, kiedy pokażę się z dobrej strony w właśnie w tym klubie. Jak wychodzę na boisko, to robię wszystko z myślą o tej drużynie, w której występuję. Nie zawsze wszystko mi wychodzi tak, jakbym chciał, ale nigdy nie kalkuluję" - zapewnia.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.