REKLAMA
REKLAMA

Drabczyk: Wypłacimy premie w najbliższym czasie

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Informacja podana przez wczorajszy Fakt, mówiąca o niewypłaceniu zawodnikom przez KP Legia premii za wicemistrzostwo Polski, okazała się prawdziwa. Członek zarządu Legii przyznaje, że pieniądze nie zostały jeszcze przelane na konta piłkarzy, ale klub terminów nie złamał. "Premie reguluje znany piłkarzom regulamin nagród ustalony przez zarząd Legii. To nie jest tak, że mamy sztywny termin mówiący, do którego musimy je wypłacić.
Klub funkcjonuje w określonych warunkach i pieniądze zostaną wypłacone w momencie, gdy będą na to środki" - mówi Gazecie Wyborczej Marek Drabczyk.

Nie oznacza to, że zawodnicy premii nie dostaną. "Premie będą. Wywiążemy się z umowy, ale mamy margines, w którym możemy się poruszać" - zapewnia członek zarządu. Piłkarze na temat niewypłaconych premii nie chcą się wypowiadać. Kiedy pieniądze trafią do zawodników? "Wypracowaliśmy system wypłacania tych pieniędzy. Trafią do piłkarzy w najbliższym czasie" - mówi Drabczyk, który zapewnia, że rozmowa z radą drużyny odbędzie się w najbliższym czasie. Obecnie budżet Legii wynosi 12 milionów euro.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.