Piotr Giza będzie do dyspozycji trenera na mecz z Cracovią - fot. Tomek Janus
REKLAMA
REKLAMA

Giza gotowy do gry

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Jak zapewnia Jan Urban Piotr Giza będzie gotowy do gry w sobotnim meczu z Cracovią Kraków. "Piotrek od wczoraj normalnie trenuje razem z resztą drużyny i będzie mógł wystąpić w tym spotkaniu. Wiedziałem, że ta kontuzja nie jest zbyt poważna i Giza będzie gotowy do gry. Teraz mam tylko nadzieję, że jutro nie przyjdzie i powie, że coś go boli" - mówi trener Legii.
Dłużej trzeba będzie czekać na powrót do zdrowia Bartłomieja Grzelaka i Takesure Chinyamy. "Obydwaj nie są jeszcze brani w ogóle pod uwagę, jako gotowi do gry. Minie jeszcze trochę czasu zanim to się zmieni" - wyjaśnia szkoleniowiec.

Na dzisiejszym treningu Urban nie mógł skorzystać z kadrowiczów, którzy brali udział w zgrupowaniach reprezentacji. Jednak trener Legii uważnie obserwował jak w meczu Polski z Grecją spisał Roger. "Teoretycznie to zawodnik, który często nie bierze udziału w grze. A nagle potrafi zagrać doskonałą piłkę. Wczoraj w pierwszej połowie dograł tak do Jakuba Błaszczykowskiego. W drugiej też kilka razy błysnął. I tak z nim jest. Niby nie jest w najwyższej formie, a potem daje bardzo dobre podanie" - ocenia Urban.
fot. Tomek Janus
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.