Roger szuka sobie nowego klubu - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Rogera chcą w Brazylii

źródło: Globoesporte - Wiadomość archiwalna

W obecnym sezonie Roger ma problemy z występami w pierwszym składzie Legii. A że wraz z końcem roku kończy się kontrakt pomocnika z "wojskowymi", piłkarz rozgląda się za nowym klubem. Jak donosi serwis "Globoesporte" Rogera w swoim składzie widziałyby brazylijskie Flamengo i Gremio. Jednak sam zawodnik dużo chętniej przeniósłby się do greckiego Olympiakosu.
"Jest mało prawdopodobne, że Roger wyjedzie z Europy. Mamy kilka ciekawych propozycji, jak choćby z Olympiakosu. Dopiero, jeśli rozmowy nie pójdą po naszej myśli, zastanowimy się nad powrotem do Brazylii" - mówi menadżer piłkarza.

W sezonie 2009/2010 Roger w pierwszym składzie Legii pojawił się tylko w meczach pucharowych z Broendby Kopenhaga. W lidze musiał zadowolić się rolą rezerwowego. Pewne miejsce w składzie ma natomiast w reprezentacji Polski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.