Jan Urban przed meczem z Odrą - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja przed meczem z Odrą

Woytek - Wiadomość archiwalna

"Musimy zrobić wszystko aby nie doszło do takiej sytuacji jak ostatnio, że po 10 czy 15 minutach przegrywaliśmy w Wodzisławiu już 0-2. Wówczas nie można było mówić o tym, że mieliśmy szansę odrobienia strat. Musimy z tamtej porażki wyciągnąć wnioski. Wiemy, że nasz potencjał jest o wiele większy niż drużyny z Wodzisławia. Oni ostatnio dostali wiatru w żagle, po tym jak wygrali mecz wyjazdowy" - mówi przed meczem z Odrą trener Legii Jan Urban.

"Trudno mi powiedzieć jaką strategię na ten mecz zastosuje Ryszard Wieczorek. Być może Odra będzie chciała zagrać agresywnie na początku, ale uważnie w obronie i będzie czekali na swoją szansę w kontrataku. Jednak my musimy być przygotowani na wszystkie warianty. Jeżeli będą się bronić, to musimy grać na tyle rozsądnie atakiem pozycyjnym żeby otworzyć wynik meczu. Wtedy pozwoli to na bardziej otwartą grę. Jeśli mecz będzie otwarty, tym bardziej musimy wykorzystać to, że będzie więcej miejsca na zorganizowanie szybszych ataków. Generalnie musimy martwić się o nas samych, bo jak strzelamy gole, to mecze układają nam się same, a jeśli tak się nie stanie to możemy mieć problemy ze sforsowaniem obrony wodzisławian. Chcemy nie tylko zdominować to spotkanie posiadaniem piłki, ale udokumentować to bramkami, bo inaczej czeka nas ciężki mecz" - mówi trener Legii.

Kadra na to spotkanie nie jest jeszcze znana, ponieważ drużyna przeprowadzi jeszcze trening, ale szkoleniowcy nie przewidują większych zmian w składzie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.