Wypożyczeni: Skaba po raz trzeci na zero

Tym razem spośród wypożyczonych z Legii zawodników najlepiej spisał się Wojciech Skaba. Wypożyczony do Bytomia golkiper po raz trzeci w obecnym sezonie zachował czyste konto i przyczynił się do wygranej swojej drużyny. Maciej Korzym zagrał 90 minut w barwach GKS-u, ale jego zespół przegrał z Piastem. Z powodu poważnej kontuzji Kamila Majkowskiego czeka dłuższa przerwa w grze.

Wypożyczeni legioniści:
Korzym Maciej (GKS Bełchatów) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Piastem Gliwice
Kucharczyk Michał (Świt NDM) - do 85 minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Ruchem Wysokie Maz. Zaliczył asystę przy drugim golu dla Świtu
Łanucha Damian (Resovia) - nie zagrał w przegranym 0-1 meczu z LKS Nieciecza
Majkowski Kamil (Znicz) - w czwartek nabawił się kontuzji i nie wystąpił w meczu Znicza z Podbeskidziem
Skaba Wojciech (Polonia B.) - 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Koroną Kielce. Po raz trzeci w sezonie zachował czyste konto
Świdzikowski Maciej (Radomiak) - nie wystąpił w przegranym 0-2 meczu z SMS Łódź.