Jeżeli Jan Mucha odszedłby z Legii w tym okienku transferowym, między słupkami musiałby zastąpić go Konstantyn Machnowskij - fot. turi
REKLAMA

Mucha w Panathinikosie?

źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Jak informuje dzisiejszy Fakt, działacze Panathinaikosu Ateny chcą sprowadzić do siebie Jana Muchę. "W Panathinaikosie rozglądają się za nowym bramkarzem. Choć ważniejsze wydaje się sprowadzenie środkowego obrońcy, transfer bramkarza jest możliwy w tym lub następnym oknie transferowym. Wszystko zależy od tego, jak długą umowę ma z obecnym klubem" – potwierdza nasze informacje Kostas Goulis, dziennikarz „Goal News”.

Wygląda na to, że działacze „Koniczynek” nie zniechęcili się do robienia interesów z klubem z Łazienkowskiej mimo, że wypożyczony do Panathinaikosu Jakub Wawrzyniak kilka miesięcy temu wyleciał z Aten z wielkim hukiem. Działacze Legii są w stanie sprzedać Muchę pod warunkiem, że potencjalny kupiec zapłaci za niego co najmniej 2 miliony euro. Szanse na pomyślną finalizację rozmów są spore, bo kontrakt „Jano” ze stołecznym klubem wygasa już w czerwcu 2010 roku.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.