Już w piątek możemy ponownie zobaczyć radość Chinyamy po strzelonej bramce - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Osiemnastka na Polonię Bytom

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Z Dicksonem Choto i Takesure Chinyamą przystąpi Legia do jutrzejszego meczu z Polonią Bytom. "Mam nadzieję, że zobaczymy na boisku Dicksona. Z jego kostką nie ma już problemów. Takesure też mówi, że wszystko z nim w porządku. Ale on nie grał bardzo długo i ma zaległości treningowe. Jeżeli jednak będzie musiał wejść na końcówkę spotkania, to wejdzie" - mówi Jan Urban. Do gry gotowi są też Maciej Iwański i Marcin Mieciel.
"Szanse na ich występ są duże. Na dziś obydwaj są gotowi do gry, ale nie wiadomo co będzie jutro" - informuje trener Legii. Wiadomo, że na boisku nie pojawi się jutro ani Bartłomiej Grzelak, ani Tomasz Jarzębowski. Obydwaj nadal nie są gotowi do gry.

Poza kadrą na jutrzejsze spotkanie znaleźli się również Ariel Borysiuk i Krzysztof Ostrowski. Po odejściu z Legii Rogera rosną natomiast szanse na występ Marcina Smolińskiego. "Ostatnio 'Smoła' zagrał krótko, ale pokazał się z dobrej strony. Może więc i tym razem dostanie szansę" - uważa Urban.

Osiemnastka na Polonię Bytom
Bramkarze
Jan Mucha, Kostiantyn Machnowskij

Obrońcy
Jakub Rzeźniczak, Artur Jędrzejczyk, Dickson Choto, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz, Marcin Komorowski, Wojciech Szala

Pomocnicy
Miroslav Radović, Sebastian Szałachowski, Maciej Rybus, Piotr Giza, Maciej Iwański, Marcin Smoliński

Napastnicy
Marcin Mięciel, Adrian Paluchowski, Takesure Chinyama

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.