Jan Urban - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Urban: Chcę wkurzonej Legii

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Po porażce w Wodzisławiu Jan Urban wie, ze legioniści muszą jutro wygrać z Polonią Bytom. "Chcę zobaczyć wkurzoną Legię. Bo tacy musimy być po meczu z Odrą. Nam się dostaje z każdej strony, jeśli nie wygramy. Ale my żyjemy z wyników. Mało kogo interesują nasze sytuacje. Ważne są gole. Trzeba więc grać z jeszcze większą determinacją niż ostatnio. Tylko, że szanse na bramki musimy zacząć wykorzystywać" - uważa trener Legii.

Przy Łazienkowskiej wciąż liżą rany po ostatniej wpadce. "Oberwaliśmy już po pierwszym potknięciu. Po meczu w Wodzisławiu prasa ostro nas zaatakowała. Teraz wiemy, że musimy wygrać. I musimy to zrobić za wszelką cenę. Wiemy przecież, że nie brakuje nam umiejętności, żeby zdobyć trzy punkty" - mówi Urban.

Recepta na wygraną jest prosta. "Od nas zależy czy pozwolimy rywalowi grać w środku pola. Trzeba ich zepchnąć do defensywy i szybko strzelić gola. To jest nasz cel, bo wtedy gra się o wiele łatwiej. Nie możemy jednak rzucić się na rywala jak wariaci. To może się dla nas źle skończyć. Już Cracovia pokazała nam, że to może się źle skończyć. Trzeba z tego wyciągnąć wnioski" - kończy trener Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.