Już czas... pokazuje Roger - fot. turi
REKLAMA
REKLAMA

Roger odszedł do AEK!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Roger Guerreiro odszedł z Legii. Brazylijczyk wczoraj udał się do Grecji i podpisał czteroletni kontrakt z zespołem AEK Ateny. Legia na sprzedaży Rogera zarobi 250 tysięcy euro. Guerreiro w nowym klubie ma otrzymywać 400 tysięcy euro rocznie.

Roger trafił do Legii w styczniu 2006 roku i już kilka miesięcy później świętował zdobycie mistrzostwa Polski. Podczas swojego pobytu na Łazienkowskiej Roger wywalczył także Puchar Polski i Superpuchar Polski. W sumie rozegrał 138 spotkań i strzelił 22 bramki.
Przed mistrzostwami Europy w 2008 roku otrzymał Polskie obywatelstwo. Do tej pory zagrał 18 meczów w koszulce z orłem na piersi i strzelił 4 gole.

Już we wtorek informowaliśmy o tym że Roger porozumiał się z ateńskim klubem.Poniżej prezentujemy video z przyjazdu Rogera do Aten znalezione przez serwis weszlo.com.


Poniżej prezentujemy galerię najlepszych zdjęć Rogera Guerreiro wykonanych w ostatnich latach przez reporterów LegiaLive!
(fot. Adam Polak, Mishka, Woytek, turi, Piotr Galas, Tomek Janus)Pierwszy dzień Rogera w Legii. Badania na AWF


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.