REKLAMA

Obchody 20. rocznicy śmierci Deyny

Bodziach - Wiadomość archiwalna

We wtorek 1 września przypada 20. rocznica śmierci najlepszego piłkarza w historii Legii, Kazimierza Deyny. Klub z Łazienkowskiej obchody tej rocznicy rozpocznie już jutro. Piątkowe spotkanie z Polonią Bytom rozpocznie się o godzinie 20, a pół godziny wcześniej na płycie boiska prowadzone będą rozmowy, w których wspominany będzie słynny "Kaka". Mecz z Polonią poprzedzony zostanie minutą ciszy.
W sobotę o godzinie 18 w kościele Apostołów Piotra i Pawła w Skułach odprawiona zostanie msza święta w intencji Kazimierza Deyny, którą organizuje fan-klub z Żabiej Woli.

W poniedziałek w Muzeum Legii na Łazienkowskiej odbędzie się natomiast wieczór wspomnień o Kazimierzu Deynie, na który jednak wstęp będzie ograniczony.

We wtorek 1 września o godzinie 19 odbędzie się uroczysta msza święta, która zostanie odprawiona przez księdza A. Zelgę w parafii Edmunda Bojanowskiego przy ulicy Kokosowej 12 na warszawskim Ursynowie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej Kazimierzowi Deynie - www.deyna.info

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.