LO: KS Teresin 2-0 CWKS

Piłkarze CWKS-u niestety ponieśli dziś porażkę w wyjazdowym spotkaniu z KS Teresin. Podopieczni Zbigniewa Walewskiego nie bardzo potrafili odnaleźć się na śliskiej nawierzchni. Gospodarze strzelili po jednej bramce w każdej połowie (drugą parę minut przed końcem meczu) i zasłużenie wywalczyli 3 punkty. Legioniści stworzyli sobie kilka okazji, ale poza strzałem w poprzeczkę, nie były to uderzenia, które mogły zaskoczyć bramkarza KS-u. W najbliższą środę CWKS zagra pucharowe spotkanie ze Świtem W-wa.

Najprawdopodobniej odbędzie się ono o 16:30 na stadionie przy ul. Obrońców Tobruku 11.

Skład Legii: Bielecki - Gępczyński, Guz, Białas, Filipiak - Adamuszewski, Brankiewicz, Lejdyn (48' Paweł Piotrowski), Kwiatkowski (55' Świerczewski) - Zielonka (72' Winek), Czubak (80' Karczmarczyk)