Ariel Borysiuk oraz Maciej Rybus wystąpili w przegranym meczu młodzieżówki - fot. LegiaLive!

Polska U-21: Legioniści przegrali z Hiszpanią

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Ariel Borysiuk oraz Maciej Rybus wystąpili w meczu reprezentacji Polski do lat 21 przeciw Hiszpanii. W spotkaniu w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy górą byli gracze z Półwyspu Iberyjskiego, którzy wygrali 2-0. Pierwszy z legionistów wszedł na murawę w 63. minucie. Natomiast "Rybka" zaliczył pełny występ.
Biało-czerwoni od 66. minuty grali w osłabieniu, gdyż drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Grzegorz Krychowiak. Rywale trafiali do siatki w 7. oraz 58. minucie.

Hiszpania 2-0 Polska
7. Mato, 58. Munoz

Polska: Wojciech Szczęsny - Mariusz Gancarczyk, Maciej Sadlok, Kamil Glik, Adam Marciniak - Patryk Małecki (90 min. Kamil Wilczek), Grzegorz Krychowiak, Mateusz Cetnarski (63 min. Ariel Borysiuk), Maciej Rybus - Kamil Grosicki, Artur Sobiech (71 min. Mateusz Siebert)

Hiszpania: Sergio Asenjo Andres (71 min. David de Gea Quintana), Cesar Azpilicueta Tanco, Francisco Jose Olivas Alba "Kiko", Alberto Tomas Botia Rabasco, Roberto Canella Suarez, Daniel Parejo Munoz (75 min. Javier Magro Matilla), Marcos Gullon Ferrera, Jeffren Isaac Suarez Bermudez (81 min. Oscar de Marcos Arana), Javier Martinez Aguinaga, Diego Capel Trinidad, Jose Luis Sanmartín Mato