Fanklub Legii z Kwidzyna działa już od 20 lat
REKLAMA

20-lecie fanklubu Legii z Kwidzyna

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Fanklub Legii z Kwidzyna działa od ponad 20 lat. W minioną sobotę kwidzynianie świętowali 20-lecie działalności legijnego FC, którego powstanie datuje się na rok 1989. W imprezie, która odbyła się w Ośrodku Wczasowym niedaleko Kwidzyna, wzięli udział także reprezentanci innych legijnych fan-klubów: z Chełmży, Brodnicy, Chełmna, Rypina, Grudziądza, Szczecinka, a także "Spokrewnieni", "Squadron" i legioniści z południa. Łącznie na obchodach jubileuszu zgromadziło się około 90 fanów Legii.

Legioniści m.in. zorganizowali ognisko oraz wspólne oglądanie meczu reprezentacji Polski. Zabawa trwała do późnego niedzielnego popołudnia.

Przy tej okazji wydane zostały okazjonalne szaliki i vlepki FC z Kwidzyna. Wszyscy obecni otrzymali pamiątkową legijną koszulkę.Spora grupa legionistów z Kwidzyna stawiła się na meczu Lechia - Legia jesienią ubiegłego roku - fot. Jacek Wójcikowski

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.