Manuel Arboleda nie zagra w piątek przeciwko Legii - fot. LegiaLive!
REKLAMA
REKLAMA

Lech jutro wyjedzie na zgrupowanie

Bodziach, źródło: lechpoznan.pl - Wiadomość archiwalna

Przełożenie spotkań 1/16 finału Pucharu Polski zmieniło plan przygotowań nie tylko Legii, ale i Lecha. Poznaniacy mieli zagrać dziś w Stalowej Woli, a po meczu nie wracać już do domów. Planowano, że lechici przygotowywać będą się do meczu z Legią poza Wielkopolską. Ostatecznie zespół "Kolejorza" na wczoraj i dziś miał zaplanowane treningi przy Bułgarskiej.

W środę poznaniacy wyjadą na zgrupowanie w okolice Warszawy, gdzie będą przygotowywać się do piątkowego meczu na Łazienkowskiej. "Fakt, że nie zagramy we wtorek ze Stalą Stalowa Wola ma swoje dobre i złe strony. Cieszy mnie, że odpadnie dość długa podróż do Stalowej Woli i rozegranie meczu na trzy dni przed spotkaniem z Legią. Jednak z drugiej strony we wtorek chciałem dać szansę gry paru zawodnikom, aby sprawdzić ich przydatność. Mówię tu między innymi o Grzegorzu Wojtkowiaku czy Janie Zapotoce" - mówi trener Lecha Poznań, Jacek Zieliński.

Na mecz z Legią gotowy będzie Tomasz Bandrowski, który wczoraj wznowił treningi i będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na piątkowy mecz. W drużynie Lecha nie wystąpi natomiast Manuel Arboleda, który naderwał mięsień prosty uda. Na środku obrony zastąpi go Ivan Djurdjević.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.