W czasie meczu z Legią, fani Stilonu będą dopingować swój zespół - fot. pogononline.pl
REKLAMA
REKLAMA

Stilonowcy będą dopingować. Na meczu z Legią do wygrania skuter

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Stadion Stilonu został zamknięty na jeden mecz ligowy za zachowanie publiczności na meczu ligowym z Widzewem. Niedługo potem klub wystosował pismo, informujące o zerwaniu współpracy ze stowarzyszeniem kibiców. Później na oficjalnej stronie gorzowskiego klubu opublikowano "filmową odezwę do kibiców". Dziś doszło do spotkania działaczy z kibicami i wszystko jest na dobrej drodze do porozumienia.

W czasie jutrzejszego meczu z Legią fani gospodarzy prowadzić będą doping (na meczu z Widzewem w ramach protestu nie dopingowali, a jedynie ubliżali działaczom). Dziś przed południem miało miejsce spotkanie prezesa GKP, Sylwestra Komisarka ze Stowarzyszeniem "Niebiesko-Biali". Obie strony dyskutowały o ostatnich wydarzeniach i dalszej współpracy. "Nie ulega wątpliwości, że działające dopiero od kilku miesięcy Stowarzyszenie, nie jest odpowiedzialne za wszystkich kibiców, przede wszystkim tych, którzy rzucali race na murawę stadionu. Dlatego za tydzień odbędzie się następne spotkanie, tym razem również z udziałem kibiców z sektora "H". Wtedy powinno już dojść do kompletnego porozumienia a wszystkie strony podpiszą umowę o współpracy. Zarówno klub jak i "Niebiesko-Biali" są przeciwne stosowaniu rac" - poinformował klub z Gorzowa.

Co więcej prezes gorzowskiego klubu zadeklarował pomoc finansową dla kibiców przy okazji najbliższego meczu wyjazdowego. Klub zasponsoruje fanom dwa autokary na mecz Stilonu w Katowicach.

Nagrody w czasie meczu z Legią
W czasie meczu z Legią dla kibiców przygotowano atrakcje. Po raz pierwszy na stadionie pojawi się maskotka drużyny - Gorzuś. W tę rolę wcieli się jeden z aktorów Teatru im. Osterwy. W przerwie nastąpi losowanie nagród (wśród osób, które złapią tenisowe piłeczki). Nagrodą główną jest skuter. Kolejne nagrody to narty, szalik i podkładka do tablicy rejestracyjnej "Stilon" (drugie miejsce), kolacja z noclegiem dla dwóch osób w "Domu nad Rzeką" w Skwierzynie, voucher na 100 zł do wykorzystania w barze (trzecie miejsce) oraz oryginalny strój Stilonu i podkładka pod tablice rejestracyjne (miejsce czwarte).


Filmowa odezwa GKP Gorzów do kibiców po meczu z Widzewem (www.gkp.gorzow.pl):

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.