Koszykówka: Korsarz 88-85 Legia

Koszykarze Legii przegrali w pierwszym meczu nowego sezonu z Korsarzem Gdańsk 85-88. Do przerwy nasz zespół przeważał na parkiecie i prowadził 12-punktami. "W III kwarcie trochę poniosło młodych graczy i straciliśmy prowadzenie. Wyszedł brak doświadczenia naszej drużyny" - powiedział LL! po meczu Robert Pacocha. Legioniści źle rozegrali ostatnią akcję, którą niecelnym rzutem zakończył Marcin Chojecki. W naszej drużynie zabrakło przeziębionego Piotra Stokłuski. Kolejny mecz (PP)w środę o 18:30 w Żyrardowie. Więcej informacji w dziale Koszykówka.

Jak dowiedział się serwis LL! w przyszłym tygodniu do drużyny dołączy nowy zawodnik.

Legia: Chojecki 23, Rudko 17, Kijanowski 14, Podobas 13, Nawrot 12, Podobas 6, Kowalik 0, Złomańczuk 0, Kotynia -, Michalak -.