Jan Urban - fot. turi
REKLAMA
REKLAMA

Urban: Musi być wola walki

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Po dwutygodniowej przerwie na boiska wracają ligowcy. Legia jedzie do Gliwic, gdzie spotka się z miejscowym Piastem. Po porażce w Białymstoku legioniści nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. "Wiele będzie zależało od tego, jak zaprezentuje się Piast. Spodziewam się, że gospodarze zagrają zdecydowanie i będą walczyli o wygraną. Ale to my musimy pokazać charakter i zagrać agresywnie. Do tej pory na wyjazdach prezentujemy się słabo i to przekłada się na zdobycz punktową. Musimy mieć wolę walki, bo tylko wtedy możemy myśleć o zwycięstwie" - mówi Jan Urban.

Trener Legii spodziewa się, że gospodarze będą chcieli zgarnąć jutro całą pulę. Wiadomo, że Piast będzie chciał wygrać, bo zwycięstwo z Legią zawsze jest prestiżowe. Ale my nie możemy myśleć za dużo o rywalach a o sobie. Zbyt często potykamy się na wyjazdach. Musimy się poprawić i już wiemy co trzeba zmienić” - kończy szkoleniowiec.


Posłuchaj co Jan Urban mówi przed meczem z Piastem Gliwice


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.