REKLAMA

Problemy Legii z napastnikami

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Przed meczem z Wisłą w Sosnowcu Legia ma problemy kadrowe. Przede wszystkim z atakiem. W meczu z Ruchem urazów doznali Szałachowski, Mięciel i Rybus. Wcześniej kontuzjowani byli Grzelak i Chinyama. Dziś Mięciel, Grzelak i Chinyama trenowali indywidualnie. "Bartek trenował z dużo większym obciążeniem niż w zeszłym tygodniu" - powiedział drugi trener Legii Jacek Magiera.

W ostatnich meczach skutecznością imponował Mięciel, który strzelił 4 gole w dwóch meczach. "Bardzo by się przydało, gdyby podtrzymał tę skuteczność w meczu z Wisłą" - mówi Urban. Jeśli do Sosnowca nie będzie mogła pojechać cała trójka, Urban będzie musiał zabrać ze sobą Adriana Paluchowskiego i Jakuba Koseckiego.

Najmniejsze szanse na grę w Sosnowcu ma Szałachowski. Maciej Rybus, inny zawodnik, który w sobotnim meczu doznał urazu, dziś trenował już normalnie.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.