Młode Wilki na zeszłorocznej edycji turnieju Legia Cup na Bemowie - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Legia Cup 2009 dla rocznika 1999

Bodziach - Wiadomość archiwalna

w sobotę i niedzielę w hali piłkarskiej na Bemowie rozegrany zostanie międzynarodowy turniej dla dzieci z rocznika 1999 - Legia Cup. Organizatorem kolejnej edycji turnieju jest Akademia Piłkarska Legii Warszawa. W zawodach weźmie udział 8 drużyn, w tym cztery zagraniczne - Hertha Berlin, Szachtar Donieck, FC Żilina, oraz Niemiecko-Czeska Szkoła Piłkarska.

Finał imprezy zaplanowano na niedzielę na godzinę 14. Po nim rozegrany zostanie mecz pokazowy z udziałem zawodników Legii.

8 zespołów podzielonych zostało na dwie grupy (przed losowaniem "rozstawione" były Legia i Polonia). Legioniści w fazie grupowej zmierzą się z zagranicznymi ekipami - Żiliną i Herthą Berlin oraz z Wisłą Kraków, która zastąpiła Obolon Kijów.

Terminy meczów Legii 99:
sobota, g.09:30 Legia - Wisła Kraków
sobota, g.11:30 Legia - Hertha Berlin
sobota, g.13:30 Legia - FC Żilina

Niedzielne spotkania rozpoczną się o godzinie 9. Wszystkie mecze rozgrywane będą w Hali Piłkarskiej na Bemowie przy ulicy Księcia Bolesława 1/3.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.