Prace w studiu telewizyjnym - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Przeszklone studio telewizyjne

Bodziach - Wiadomość archiwalna

O ile w czasie spotkań Legii często pracownicy Mostostalu oraz podwykonawcy prowadzili prace budowlane na stadionie Legii, to w czasie meczu z Rumunią na placu budowy było cicho. Sobotnie prace budowlańcy zakończyli około południa. Kibice, którzy przyszli na stadion, mogli zobaczyć spory postęp w budowie dolnej trybuny południowej. Jeszcze więcej zmian zobaczymy w czasie piątkowego meczu z Polonią.
Trybuna południowa praktycznie została już ukończona. Zaczęto prace mające na celu połączenie trybuny wschodniej z narożnikiem południowo-wschodnim.

W części północnej trybuny wschodniej zamontowano kolejne dwie kratownice i zdemontowano kolejne wieżyczki podtrzymujące dźwigary dachowe. Te podtrzymują już tylko dwa ostatnie (od strony południowej) dźwigary.

Postęp prac widać m.in. w przyszłym studiu telewizyjnym, znajdującym się w narożniku południowo-zachodnim. Oprócz prac w środku studia, od zewnątrz studio zostało zamknięte wysokimi szybami.fot. Mishka

fot. Piotr Galas

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.